Aknicare Cleanser na Trądzik

Aknicare Cleanser na Trądzik

Aknicare cleanser, czyli co na trądzik?

Aknicare cleanser pomaga na trądzik. Nazwa jest egzotyczna, lecz specyfik nie jest wcale skomplikowany. Jest to zwyczajny żel przeciwtrądzikowy, który kosztuje około 39 złotych za opakowanie tego specyfiku mającą objętość 50 mililitrów, czyli całkiem sporą.

Żel ten służy do mycia twarzy. Codziennie, rano oraz wieczorem, nawilża się twarz wodą, nakłada na nią żel i pozostawia na kilka minut. Po upływie tego czasu twarz zmywa się ciepłą wodą, a następnie delikatnie osusza ręcznikiem. Żel zawiera w swoim składzie kwas pirogronowy, który czyni cerę miękką, odświeżoną i niweluje kłopotliwe trądzikowe krosty.

W tej serii są także kremy – specyfiki kosztują około 40-50 złotych i znakomicie wpływają na leczenie cery trądzikowej. Warto wydać miesięcznie 100-150 złotych, ale skutecznie zwalczać tę przypadłość, bo przecież trądzik trzeba skutecznie zwalczać. Zaletą tych kosmetyków jest niwelowanie wydzielania się trądziku – pomagają one w tym bardzo dobrze i sprawiają, że trądzik nie jest tak mocno rozpleniony po całej cerze. W internecie można znaleźć opinie na temat tego kosmetyku – są one dobre, zatem warto pokusić się o jego stosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *