Bio Oil na trądzik

Bio Oil – dobry olejek na trądzik?

Bio Oil nie należy do specjalnie nowych na rynku środków poprawiających wygląd skóry, ale na pewno dopiero od pewnego czasu cieszy się on tak dużym powodzeniem.

Oryginalny olejek jest tak naprawdę w całości pochodzenia naturalnego, zawierając w sobie mnóstwo wyciągów z roślin. Mamy tutaj między innymi olejek z rumianku, z lawendy czy z bagietka, a do tego bardzo dużą zawartość witaminy E, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry. Większość preparatów dla skóry zawiera właśnie tę witaminę. W produkcie znajduje się także laboratoryjnie przygotowany składnik i, według zapewnień producenta, to właśnie on przyczynia się do tak dużej skuteczności działania. Czy naprawdę tak jest i Bio Oil na trądzik może być skuteczny?

Niedrogo, a skutecznie

Warto na początek podkreślić, że choć olejek zawiera w sobie wyciągi z kilku roślin to jednak zapach lawendy dominuje tutaj nad całością. Może być to wadą, gdyż niektóre osoby czują dyskomfort w przypadku duszącego zapachu lawendy. Na pewno jednak nie można nie powiedzieć o tym, że olejek jest naprawdę tani. W sklepach stacjonarnych 60ml produktu to cena około 30zł, a kupując online znajdziemy opakowania nawet za 20zł. Bio Oil cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i ma doskonałe opinie, choć należy tutaj podkreślić, że olejek nie będzie skuteczny na bardzo poważne zmiany skórne. Polecany jest przede wszystkim osobom mającym małe lub średnie nasilenie trądziku.

Przede wszystkim dla odżywienia skóry

Leczenie trądziku jest tutaj tak naprawdę efektem ubocznym działania. Bio Oil ma bowiem przede wszystkim za zadanie nawilżyć oraz odżywić skórę, a to przekłada się na likwidację zaskórników, niwelowanie blizn potrądzikowych, a do tego usuwanie rozstępów czy zaczerwienienia skóry. Olejek dość szybko przywraca naturalny koloryt skóry twarzy. Jego istotną zaletą jest fakt, że choć tłusty to jednak nie powoduje nadmiernego świecenia się skóry. Z powodzeniem można nim wysmarować twarz nawet rano i potem cały dzień normalnie funkcjonować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *