Bratek na trądzik

Bratek na trądzik – Fiołek trójbarwny

Bratek na trądzik, czyli niedrogie leczenie

Braki kojarzą się nam z wiosną, słońcem, przyrodą budzącą się do życia. Ich kolory, odcienie żółtego i fioletowego, pokazują, że zaczęła się lepsza, cieplejsza pora roku.

Jednak bratek ma również inne oblicze: lecznicze. Doskonale leczy trądzik. Herbata z bratka wspaniale pomaga pozbyć się tej dolegliwości. Pomaga także w innych przypadłościach: na przykład w leczeniu schorzeń dróg moczowych.

Gdzie można kupić herbatę z bratka?

Herbatkę z bratka można kupić w aptece lub w sklepach zielarskich. Nie jest to drogi zakup, bo kosztuje zaledwie około 5-6 złotych. Jednak efekt może być zaskakująco dobry. Bratek ma formę ekspresową, czyli ziele jest zamknięte w papierowych torebeczkach, które zaparza się tak samo, jak tradycyjną herbatę.

Jak działa bratek na trądzik?

Wygładza cerę, zmniejsza łojotok skóry, wpływa na oczyszczanie cery oraz przemianę materii. Herbatę z bratka należy pić 2-3 razy dziennie, można także robić z niej okłady na miejsca pełne trądzikowych wyprysków.

Podsumowując, bratek jest prostym i tanim sposobem na przyniesienie ulgi w leczeniu trądziku, dzięki niemu przypadłość ta ma łagodniejszy przebieg. Koszt niewielki, a działanie potrafi być wręcz spektakularne.

One thought on “Bratek na trądzik – Fiołek trójbarwny

  1. Sosia

    Bratek polecił mi lekarz ze względu na zapalenie pęcherza. Dopiero jak zaczęłam sobie googlować trochę na jego temat, trafiłam na działanie antytrądzikowe. Dużych nadziei nie miałam, cel jego parzenia był inny, ale… Przyznam szczerze, że faktycznie pomógł! 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *