Cetaphil na trądzik

Cetaphil – Emulsja na trądzik

Cetaphil – Sposob na trądzik

Trądzik to dokuczliwa choroba skóry, każdy chce się go pozbyć. Sposobów jest wiele – kremy, maseczki, toniki, tabletki oraz Cetaphil. Ten ostatni nie należy do najbardziej znanych środków, ale jest używany. Nie jest to lek, tabletki czy żel, ale kosmetyki o takiej nazwie. Delikatne, pomagające w zwalczaniu trądziku, dostępne w aptekach oraz sklepach. W internecie również można kupić ten specyfik.

Cetaphil to emulsja która nie podrażnia cery, a zastępuje znakomicie wodę oraz mydło. Warto zadbać o taki specyfik, ponieważ on pozwala najlepiej oczyścić cerę każdej osoby. Za 200 mililitrów tego specyfiku płaci się około 36-40 złotych, lecz jest to na pewno uzasadniony wydatek. Cera zyska oczyszczenie i nawilżenie, a emulsja zmyje także sebum, tłustą warstwę, z twarzy każdej osoby. Alergicy i osoby wrażliwe na pewno będą zadowolone z takiej emulsji, bez której trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Odświeżona cera, nawilżona oraz ukojona – to można osiągnąć dzięki Cetaphilowi.

One thought on “Cetaphil – Emulsja na trądzik

  1. Kolus

    Stosowałem i jak najbardziej polecam 🙂 Wydajny, więc cena nie daje aż tak popalić, a zmiana jest duża, bo skora jest w o wiele lepszym stanie, niż była przed stosowaniem. Polecam!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *