drożdże na trądzik

Drożdże na Trądzik – Czy Pomagają?

Drożdże na Trądzik

Drożdże, tani sposób na trądzik

Drożdże są dosyć tanim sposobem na trądzik. W aptekach dostępne są tabletki zawierające drożdże. Można także wymieszać drożdże z mlekiem i przygotować maseczkę na trądzik z drożdżami. Nie dość, że trądzik znika to jeszcze cera staje się piękna, nieskazitelna.

Drożdże można rozpuścić w wodzie i wypić taki roztwór. Bardzo ważne jest to, aby drożdże zabić, czyli zalać je wrzątkiem, albo gorącym mlekiem. W ten sposób uchronimy się przed drożdżycą. Zalanie drożdży ciepłą wodą lub ciepłym mlekiem nie zabije organizmów drożdży. Zabite drożdże dostarczają organizmowi witaminy B.

Drożdże piwne kosztują 15 złotych za kilogram i takie drożdże można zalać ciepłą wodą lub mlekiem, bo drożdże są już zabite. Drożdże piekarskie spełniają rolę, ale piwne są lepsze i działają skuteczniej. Drożdże pije się przez tydzień lub dwa, a później 3-4 dni przerwy i powrót do cyklu. Efekty widać już po dwóch tygodniach. Czasem pojawia się wysyp wyprysków na twarzy, co wynika z oczyszczania się organizmu. Nie należy się tego obawiać. Kuracja drożdżami jest skuteczna, niedroga i bardzo pomocna.

Trądziku nie należy wyciskać, bo można zakazić cerę o rozsiać trądzik po całej twarzy. Niektóre osoby nawykowo wyciskają pryszcze, ale nie wolno tego pod żadnym pozorem robić.

One thought on “Drożdże na Trądzik – Czy Pomagają?

  1. An.To.Nio.

    Ktoś testował? Brzmi ciekawie, a nie miałem jeszcze okazji sprawdzić 😀 Ja za to polecam wszystkim mocno maseczkę z płatków owsianych i miodu! Również pyłek pszczeli działa dobrze 😛 Dostępny do kupienia w aptece pod nazwą “propolis”.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *