Eucerin kosmetyki na trądzik

Eucerin na trądzik – Opinie, Cena?

Eucerin na trądzik

Działanie Eucerinu na trądzik jest znane oraz często opisywane.

Eucerin to seria kosmetyków, znana i polecana, jednak należąca do górnej półki cenowej – kosmetyki tej marki kosztują od 55 do 100 złotych za jeden specyfik, zatem nie każdą osobę na nie stać. Antyperspiranty tej marki kosztują nieco mniej – około 33-37 złotych, jednak w porównaniu z innymi specyfikami jest to sporo i wpływa na wybory konsumentek.

Eucerin Dermo Purifyier zwalcza przyczyny powstawania trądziku i jest reklamowany jako specyfik wyjątkowo skuteczny. Zapewnia oczyszczanie, tonizowanie i pielęgnację, czyli seria składa się z płynu do mycia twarzy, toniku oraz kremów na dzień, na noc i podkładu. Oczyszczanie i pielęgnacja skóry jest oczywistym działaniem tak, jak mycie zębów – nie można się bez niego obyć. Łagodny płyn oczyszczający przygotowuje skórę na inne zabiegi pielęgnacyjne. Oczyszczona skóra przyjmuje więcej składników pielęgnacyjnych – nawet o 10 procent więcej według badań, dlatego trzeba skórę oczyszczać rano i wieczorem, w nocy także na skórze gromadzi się sebum oraz pot.

Tylko oczyszczona skóra przyjmie tonik oraz krem w sposób efektywny. Zakup trzech kosmetyków kosztuje około 50 złotych za jeden z nich, czyli całość to koszt 150-170 złotych. Raz lub dwa razy w tygodniu warto oczyścić skórę peelingiem – oczyszcza się twarz oraz dekolt. Skórę trądzikową trzeba pielęgnować systematycznie. Natychmiastowy efekt działania jest nierealny, cerę pielęgnować należy co najmniej przez kilka miesięcy.

Co piszą o Eucerin internautki?

Opinie są różnorodne – jedni chwalą Eucerin, inni są bardziej powściągliwi w swoich sądach. Ceny kosmetyków oceniają jako zbyt wysokie, lecz to sprawa względna – to, co jest drogie dla jednej osoby, dla innej będzie tanie.

Internautki chwalą, że specyfiki dobrze się rozprowadzają, skóra ładnie je wchłania, ale cenę oceniają jako wysoką, ponieważ opakowanie wystarcza na miesiąc, a nie każdy co miesiąc może wydać 150-170 złotych na trzy kosmetyki. Nie jest to wydatek na kieszeń przeciętnego nastolatka. Chwalona jest lekka konsystencja kremu, dopasowanie podkładu do cery, dobre matowienie oraz usuwanie niedoskonałości, jednak internautki żalą się, że w mniejszych miastach trudno jest kupić tę markę – apteki nie sprowadzają droższych kosmetyków znając lokalne zapotrzebowanie.

Na szczęście kosmetyki można kupić w internetowych sklepach. Chwalone są wygodne opakowania z pompką, wygląd serii, estetyczny i subtelny oraz wydajność. Pompka sprawia, że pobiera się tyle kosmetyku, ile potrzeba, zatem taki dozownik jest ekonomiczny. Kosmetyki nieco zbyt intensywnie pachną, co przeszkadza części konsumentek.

Podsumowując, seria Eucerin ma dość dobre recenzje, największym jednak mankamentem jest cena kosmetyków. Lekiem na tę wadę może być porównywanie cen w sklepach, szukanie promocji oraz wyprzedaży.

2 myśli o “Eucerin na trądzik – Opinie, Cena?

  1. Sali

    I ja w swojej opinii raczej wstrzymam się od zachwytów. Te kosmetyki są dobre, ale są za drogie. Myślę, że taniej można znaleźć równie skuteczne żele, czy kremy. Pozdrawiam.

    Reply
  2. Aleksandra1334

    Są drogie, ale mają bardzo dobre składy 🙂 Ja stosuję aktywny koncentrat z kwasem mlekowym. Pielęgnuje skórę, a przy okazji świetnie działa na trądzik. Nie wiem, czy wiecie, ale kwasy to teraz jedne z najbardziej skutecznych składników do leczenia wyprysków. Na mnie działa super, jest wydajny.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *