Kolagen na trądzik

Kolagen na Trądzik – Jakie Efekty

Kolagen na trądzik, czyli jak zwalczać wypryski

Wypryski są męczące, a trądzik psuje cerę i nastrój. Dzięki kolagenowi trądzik znika szybciej, a cera odzyskuje blask. Kolagen jest od niedawna stosowany na trądzik, jednak efekty są bardzo pozytywne.

Stosowanie kolagenu dobrze jest skonsultować z kosmetyczką. W jaki sposób uzyskuje się kolagen? Jest to specyfik pozyskiwany z rybiej skóry. Prowadzi on do stymulowania pracy komórek i produkowania większej ilości kolagenu przez cerę danej osoby. Poza tym kolagen nawilża, a cera z trądzikiem potrzebuje nawilżenia. Poza tym kolagen zatrzymuje wydzielanie łoju w gruczołach oraz powstawanie stanów zapalnych. Kolagen także zmiękcza naskórek oraz ma działanie bakteriobójcze. Eliminuje także trądzik.

Jaki kolagen należy stosować na trądzik?

Na pewno kolagen aktywny biologicznie, który prowadzi do redukowania trądziku, ale jest to proces długotrwały. Potrzeba kilku miesięcy regularnego stosowania kolagenu aktywnego biologicznie, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dodatkowo efekt wzmacnia witamina A, która zawarta jest w kolagenie aktywnym biologicznie plus. A wszystko to pod okiem oraz nadzorem profesjonalnej kosmetyczki. Niektóre osoby skarżą się na rybi zapach, ale to można wytrzymać, mając w perspektywie to, jak bardzo pomocny jest ten kosmetyk.

One thought on “Kolagen na Trądzik – Jakie Efekty

  1. Bea

    Jak ten kolagen nakładać? Smarować nim twarz? Bo rozumiem, że rzeczywistą poprawę da stosowanie większych ilości kolagenu, niż te, które oferowane są w kremach?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *