Lampa Bioptron a Trądzik

Lampa Bioptron a Trądzik

Coraz częściej mówi się o tym że naświetlanie lampą bioptron pomaga na trądzik, stresy, cerę. Czy tak jest rzeczywiście? Czy pacjenci powinni stosować takie naświetlanie? Czy promienie lampy pomagają? Czy warto kupić lampę bioptron do domu? Na te pytania postaramy wam odpowiedzieć.

Terapia światłem bioptron jest pomocna, warto ją stosować, bo to całkiem niezła nowość w leczeniu trądziku.

Światło tej lampy odnawia skórę i pomaga w leczeniu schorzeń dermatologicznych, a takim niewątpliwie jest trądzik. Pryszcze szybciej wysychają, a cera staje się promienna oraz świetlista.

Lampę sprzedaje firma Zepter, a polecają takie naświetlanie specjaliści. Dermatologia wiele zawdzięcza tej lampie, a pacjenci chętnie poddają się działaniu kojącego światła takiej właśnie lampy.

Lampa Bioptron jest polecana przez specjalistów, także przez lekarzy różnych dyscyplin naukowych. Nie pozostaje nic innego jak tylko wypróbować tę lampę do leczenia i kojenia. Na pewno warto. Kupno lampy jest poważnym wydatkiem, bo kosztuje ona około 1000 złotych, co jest dość dużą kwotą. Jeśli jednak zamierzamy stosować lampę często, wówczas ten wydatek na pewno się opłaci. Można kupić lampę na spółkę, z przyjaciółkami czy rodziną – wówczas wydatek podzieli się między kilka osób. Korzyść taka sama, a obciążenie finansowe zdecydowanie mniejsze.

One thought on “Lampa Bioptron a Trądzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *