Mydło aleppo na trądzik

Mydło aleppo na trądzik

Mydło aleppo na trądzik – czy warto spróbować?

Środków na trądzik jest całkiem sporo. Warto spróbować różne środki po to, aby zobaczyć co najlepiej działa dla naszej cery. Oczywiście dobre mydło to podstawa udanej pielęgnacji. Bez tego na pewno byłoby znaczne trudniej żyć z krostami.

Mydło aleppo stało się pomocne w kojeniu objawów trądziku. Cóż to za mydło? Jest to tak zwane syryjskie mydło, delikatne i lecznicze. Kupić je można w specjalistycznych sklepach za 20-30 złotych. Tego rodzaju mydło wytwarza się na bazie oliwy z oliwek oraz oleju laurowego. Każdy posiadacz tego mydła dobrze wie, że ono delikatnie nawilża, pachnie bardzo delikatnie i nie uczula, tak jak mydła mocno perfumowane.

Gdy mają Państwo szczęście to mydełko ukoi cerę w niższej cenie – w promocji można kupić takie mydło w internecie za 17 złotych za kostkę. Jest to zatem mydło o wielu obliczach. Niezbyt efektowne, bezzapachowe, ale produkowane wyłącznie z naturalnych składników, bezpiecznych również dla alergików.

One thought on “Mydło aleppo na trądzik

  1. Asia098

    Świetne jest. Na początek cera się pogarsza. Warto o tym wspomnieć, bo wielu ludzi to zniechęca. Ale efekt pogorszenia wywołany jest oczyszczaniem skóry. Dlatego nie należy przerywać jego stosowania, bo potrwa to maksymalnie 2-3 tygodnie. Potem już ogromna ulga i skóra coraz to lepsza. 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *