Mydło z nanosrebrem na trądzik

Mydło z nanosrebrem na trądzik

Mydło z nanosrebrem pomaga na trądzik pospolity, ale ma także inne, bardzo szerokie zastosowanie. Pomaga na wiele rodzajów grzybic (skóry, paznokci), trądzik różowaty, łuszczycę, wągry, polipy, nadżerkę, łupież pstry i łojotokowy, czyraki, zakażenia drożdżakowe, nadmierne pocenie, odleżyny, alergie, atopowe zapalenie skóry, brodawki i wiele, wiele innych. Posiada substancje lecznicze, które działają silnie wirusobójczo, grzybobójczo i bakteriobójczo. Nanosrebro leczy także oparzenia wszystkich stopni, egzemy i trudno gojące się rany. Nanosrebro pozwala na zapobieganie rozwoju zmian skórnych, skutecznie pomaga w leczeniu już istniejących infekcji grzybiczych, bakteryjnych i wirusowych. Działa także przeciwpleśniowo.

Srebro w lecznictwie jest metodą znaną od bardzo dawna, gdyż już starożytni Egipcjanie znali jego działanie i wiedzieli, że rany goją się pod jego wpływem. Nanosrebro jest łagodne i efektywne w działaniu. W 99% usuwa bakterie, wirusy i grzyby. Wzmacnia także system immunologiczny jako silny przeciwutleniacz zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Mydło to poza swoją bardzo niską ceną ma bardzo wiele innych plusów. Działa bardzo łagodnie, dlatego nie wymagana jest regeneracja po jego użyciu, co przy trądziku jest wielką zaletą.

Skóra trądzikowa jest narażona na przesuszenie podczas terapii przeciwtrądzikowych, co sprawia, że staje się delikatna i podrażniona, a to może prowadzić do kolejnych wyprysków. Mydło z nanosrebrem jest bardzo delikatne i nie zawiera barwników, detergentów i innych szkodliwych i drażniących substancji. Mydło stosowane na trądzik jest zalecane w codziennej pielęgnacji.

Bardzo łagodnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia, wągry i zaskórniki, a to wszystko prowadzi właśnie do powstawania większych, trudniejszych do wyleczenia wyprysków. Jest bardzo delikatne, ale bardzo skuteczne i już po kilku użyciach można zauważyć jego działanie. Nie wysusza skóry, może być stosowane z innymi preparatami na trądzik, ponieważ nie wchodzi w żadne szkodliwe reakcje. Mydło ze srebrem uważane jest za najlepsze do pielęgnacji skóry trądzikowej i skłonnej do wyprysków i zanieczyszczeń. Pomaga także na przebarwienia rozjaśniając je i zapewniając skórze jednolity, zdrowy wygląd.

One thought on “Mydło z nanosrebrem na trądzik

  1. Ali

    Pierwszy raz słyszę o tym mydle, a faktycznie wydaje się być super. Wcześniej używałam mydła siarkowego, ale ono mocno wysusza mi skórę. Działa, zawdzięczam mu sporą poprawę w leczeniu trądziku, ale mimo stosowania mocno nawilżających kremów, wciąż męczę się z mocno wysuszoną skórą… Także super, dziękuję za poradę!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *