Pozostałości po Trądziku

Pozostałości po Trądziku

Trądzik czasem mija bez skutku, ale czasem zostawia blizny, szorstką cerę i dzioby. Nie jest to ani eleganckie, ani pożądane, sprawia dyskomfort oraz izoluje od innych osób. Dlatego należy tak leczyć trądzik, aby zostawił on jak najmniej śladów na cerze. Blizny można wybielać, tuszować, można je pudrować. Najlepiej jednak pozbyć się ich raz na zawsze. Jak to zrobić? Najlepiej udać się do kosmetyczki, stosować peelingi, dermabrazje oraz mikrodermabrazje. One najlepiej usuwają blizny po trądziku i wpływają na gładkość cery. Skuteczne są również kwas hialuronowy oraz laser. Są to bardziej inwazyjne zabiegi, ale ich skuteczność jest najwyższa.

Ile kosztuje zwalczanie pozostałości po trądziku?

Od 1500 do nawet 6000 złotych – wszystko zależy od rodzaju zabiegu oraz czasu stosowania takich zabiegów.

W walce z bliznami po trądziku zalecana jest systematyczność oraz wytrwałość. Profesjonalna kosmetyczka na pewno pomoże każdej osobie, która zmaga się z problemami tego rodzaju. Aby nie nabawić się blizn najlepiej jest nie drapać i nie wyciskać zaskórników – zainfekowanie cery potęguje blizny i prowadzi do wysiewu krostek wszędzie.

One thought on “Pozostałości po Trądziku

  1. Quesi

    Cena przeraża… Ja używam żelu z aloesem i mi pomaga. Maseczki z sokiem z cytryny też pomagają. Różnego rodzaju naturalne metody to jest wsparcie dla leczenia przebarwień i blizn. Ale jednak te usuwanie laserem daje 100% satysfakcji. Szkoda, że to jest takie drogie. Dużo też są w stanie pomóc peelingi chemiczne u kosmetyczki, bo zmuszają skórę do regeneracji. Ma ktoś jeszcze jakieś metody?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *