Antybiotyk na trądzik tetralysal

Antybiotyk na trądzik tetralysal

Czy tetralysal działa na trądzik

Udając się do dermatologa z problemem trądzikowej skóry czasem możemy otrzymać od niego receptę na antybiotyk Tetralysal. Badania pokazują, że antybiotyk ten jest faktycznie skuteczny, ale musimy pamiętać, że leczy jedynie skutki powstawania trądziku, a nie same jego przyczyny. Używając ten antybiotyk należy być ostrożnym, gdyż jego silne działanie może powodować nieprzyjemne skutki uboczne. Lista tych skutków jest długa, a wiele z nich to naprawdę zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale także i życia. Nie oznacza to, że musimy rezygnować w ogóle z antybiotyków, ale po prostu trzeba je stosować rozsądnie, czyli z głową.

Warto więc dokładnie skonsultować z lekarzem sprawę stosowania tego antybiotyku. Powinien on jak najlepiej nas przebadać, aby ocenić czy antybiotyk będzie skuteczny i jednocześnie nie zrobi nam krzywdy. Oprócz niego prowadzona powinna być bowiem także terapia polityki hormonalnej. Takie leczenie spowoduje pozbycie się przyczyny powstawania trądziku, a z kolei antybiotyk Tetralysal pozwoli na szybkie przywrócenie skórze pięknego wyglądu.

Pamiętaj więc, że długotrwałe stosowanie tego antybiotyku grozi bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi i nie wolno go nadużywać. Jeśli nie zauważasz dobrych efektów działania antybiotyku bo jego dłuższy stosowaniu to znak, że trzeba udać się na kolejną wizytę do lekarza. Brak efektów oznacza konieczność zmiany sposobu leczenia, a więc także i samego leku. Zawsze w czasie stosowania antybiotyków należy być w stałym kontakcie ze swoim lekarzem.

One thought on “Antybiotyk na trądzik tetralysal

  1. Mateusz

    U mnie się nie sprawdził. Mimo stosowania dodatkowo probiotyku, niestety, męczyły mnie przykre dolegliwości żołądkowe.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *