Preparaty na Trądzik – Co Wybrać

Preparaty na trądzik
Preparaty na trądzik

Preparat na trądzik

Trądzik znają osoby dorosłe oraz nastolatki. Przede wszystkim młodzi ludzie cierpią na objawy trądziku – wypryski, ropne krostki, zaczerwienioną cerę. Jednak nie muszą się aż tak męczyć, ponieważ dostępne są preparaty na trądzik. Mogą to być liczne kosmetyki, na przykład kostka myjąca do cery trądzikowej, preparat myjący lub tabletki na cerę trądzikową. Najlepsze skutki daje łączenie tabletek oraz preparatów pomagających leczyć cerę trądzikową.

Leczenie trądziku jest to długotrwałe działanie, ale przynoszące dużą ulgę. Większość specyfików można kupić bez recepty w dobrej cenie, nie przekraczającej 50 złotych za jeden specyfik. Leki te oparte są na wyciągach z bratka, mniszka lekarskiego, witamin B3 i B6, C, składnikach hamujących rozwój wolnych rodników oraz cynku. Wysuszają one i koją tłustą cerę. Dzięki nim można spokojnie leczyć się z trądziku i dbać o siebie w najbardziej optymalny sposób. W internecie można przeczytać sporo o leczeniu trądziku, dostępne są również rankingi najlepszych preparatów na trądzik.

Absolutnym hitem jest pasta cynkowa na skórę, która leczy i koi skórę, przynosząc jej ulgę oraz pomagając w zwalczaniu pryszczy. Wystarczy nanieść niewielką ilość na pryszcza i już można cieszyć się czarodziejskim działaniem takiej pasty. Jej cena jest również znakomita, ponieważ opakowanie pasty cynkowej kosztuje zaledwie 2 złote. Płyn do oczyszczania cery trądzikowej niezawierający mydła kosztuje około 40 złotych, co jest dość wysoką ceną, ale warto wydatkować taką kwotę na ten specyfik.

Bez recepty można kupić także krem redukujący trądzik marki Clarena. Można także spróbować maści Brevoxyl lub Epiduo – one mają bardzo dobre recenzje oraz pozytywne działanie. Preparaty stosowane zewnętrznie można łączyć z tabletkami Inneov Niedoskonałości, które kosztują około 100 złotych za pojedyncze opakowanie specyfiku.

Może nie jest to niska cena i trzeba użyć przynajmniej trzy opakowania preparatu, ale działanie jest znakomite.

Podsumowując, na polskim rynku jest wiele preparatów umożliwiających zwalczanie trądziku, trzeba jedynie znaleźć najlepsze specyfiki dla siebie i stosować je co najmniej przez kwartał, dopiero po takim czasie można mówić o skuteczności specyfików.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *