Tribiotic na Trądzik – Czy Pomaga?

Tribiotic na trądzik
Tribiotic na trądzik

Tribiotic na trądzik – Czy naprawde pomaga?

Tribiotic ma w składzie bacytrynę, neomecynę oraz polimiksynę B. Jest to antybiotyk w postaci maści. Zalecany jest na małe rany, zadrapania oraz skaleczenia, ponieważ ma działanie antybakteryjne. Maść ta uczula, nie wolno go stosować na duże powierzchnie ran. Lek wchodzi w interakcje z innymi specyfikami, dlatego należy zachować ostrożność w jego stosowaniu.

Tribiotic sprzedawany w małych saszetkach nie jest typowym lekiem na trądzik, ale wspomaga jego leczenie. Tribiotic jest łagodnym lekiem, ale nie wolno stosować go miesiącami, lecz jedynie doraźnie. Jeśli ktoś cierpi na nasilony trądzik to wówczas tribiotic nie pomoże. Konieczne będą bardziej zaawansowane antybiotyki stosowane doustnie, kosmetyki i maści. Na delikatne postaci trądziku tribiotic jest polecany, ale jako lek wspomagający, a nie jedyny.

Podsumowując, na temat tribioticu można poczytać bardzo dużo na forach internetowych, młodzież poleca sobie tormentiol jako czarodziejski sposób na trądzik. Lek ten można kupić bez recepty za kilka złotych, stąd też może wynikać jego popularność. Jednak raczej wspomaga on leczenie niż zastępuje inne leki.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *