Dobry Preparat na Pryszcze

Dobry Preparat na Pryszcze

Preparatów na pryszcze jest całkiem sporo –

Przykładowe preparaty na pryszcze to toniki z aloesu, rumianku, szałwii czy innych ziół. Takimi tonikami przemywa się cerę dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Do tego warto stosować dobry krem nawilżający. Na pryszcze zalecane są mydła do cery trądzikowej czy różne maseczki dla cery problematycznej. Bardzo pomocna jest maseczka z glinki zielonej, maseczka z rumianku, maseczka z białka jajka i cytryny, maseczka z aspiryny i wody (gęsta papka nałożona na 20 minut na pewno będzie pomocna). Takie maseczki znakomicie oczyszczają, ściągają pory i odświeżają cerę.

Dobry komplet preparatów do cery trądzikowej kosztuje od 100 do 300 złotych – takie preparaty leczą, koją i poprawiają wygląd cery trądzikowej. Picie drożdży rozpuszczonych w wodzie likwiduje pryszcze oraz krostki. Co najmniej przez dwa-trzy miesiące musi trwać taka kuracja – nie jest to smaczne, ale za to jest bardzo pomocne.

Podsumowując, preparatów na pryszcze jest duża obfitość, ale warto wesprzeć je tabletkami albo wyciągiem z bratka, który pijemy co najmniej raz dziennie. Taka herbatka z bratka polnego oczyszcza organizm oraz zwalcza pryszcze. Jednak regularność, cierpliwość, konsekwencja pomogą w zwalczaniu pryszczy i pozbyciu się ich raz na zawsze.

One thought on “Dobry Preparat na Pryszcze

  1. natural

    Dużo fajnych i naturalnych metod! 🙂 super! od siebie dorzucam jeszcze pastę cynkową do smarowania miejscowo i żel z aloesem do smarowania całej twarzy, bo ładnie goi przebarwienia i blizny.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *