Kwas mlekowy na trądzik

Kwas mlekowy na trądzik
Kwas mlekowy na trądzik

Kwas mlekowy – Co warto wiedzieć

Kwas mlekowy na pewno przyda się na trądzik. Co warto wiedzieć o tym specyfiku? Jak go stosować? I ile kosztuje?

Kwas mlekowy nawilża, oczyszcza i odblokowuje pory. Działa bardzo korzystnie i pozwala zadbać o cerę. Gdyby nie takie specyfiki to trądzik męczyłby osoby na niego cierpiące o wiele dłużej.

Można kupić toniki oraz żele zawierające kwas mlekowy, które na pewno wspomogą leczenie cery trądzikowej. Kosztują one około 20-30 złotych, a znaleźć je można w internecie lub w drogerii.

Jak działa kwas mlekowy?

Kwas mlekowy nawilża, dodaje jędrności oraz elastyczności cerze każdego człowieka. Dodatkowo regeneruje, wzmacnia, odświeża cerę. Rozjaśnia i likwiduje małe przebarwienia, wpływa na syntezę ceramidów w skórze.

Podsumowując, kwas mlekowy jest znakomitym specyfikiem na trądzik i tak należy go stosować. Zatem zadbajmy o jak najlepsze stosowanie kwasu mlekowego – znakomitego specyfiku do cery tłustej i trądzikowej. Efekty będą na pewno bardzo dobre, a cera szybciej stanie się gładka i promienna.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Artykuły

Jeden komentarz

  1. Ja dodam jeszcze, że bardzo fajne są zabiegi z użyciem kwasu mlekowego 🙂 odpowiednio częste stosowanie może przynieść piękne rezultaty. Zabawa faktycznie droższa, niż tonik/maść, ale warto, wyleczyło mi to buźkę pięknie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *